TPF ‘Çalıştay’larına devam ediyor

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen, perakende sektörüne ve PERDER üyelerine yeni kazanımlar sağlaması hedeflenen Çalıştay’ın 2'ncisi Sapanca’da yapıldı

Eklenme Tarihi : 31 Ekim 2014 Cuma
tpf-calistaylarina-devam-ediyor

TPF tarafından, perakende sektörü ve üyeleri için ideal bir geleceğin altyapısını hazırlamak amacı ile Erzurum’dan sonra, 25-26 Ekim günlerinde Sapanca’da da bir Çalıştay gerçekleştirildi. Arama Konferansı biçiminde yürütülen Çalıştay’a; İstanbul, Ankara, Bursa, Ege, Akdeniz, Konya, Batı Karadeniz ve KKTC PERDER üyeleri katıldı.

Danışman Tahsin Pamir liderliğinde yapılan Çalıştay’da, Türkiye’de perakendecilik sektörünün yapısı, pazar payları, perakendecilikte kontrol edilebilir ve edilemez unsurlar, tehditler, fırsatlar vb. gibi konularında katılımcılara birtakım bilgiler aktarıldı. Gruplara ayrılan katılımcılar, “beyin fırtınası” tekniği ile perakende sektörüne ve perakendecilik faaliyetlerine yönelik çeşitli konuları tartıştı.

İki gün süren Çalıştay’ın sonunda, sektöre ve Federasyon’a dair çeşitli konularda öneriler sunuldu. Her iki Çalıştay’dan çıkan sonuçlar ise, 22-23 Kasım günlerinde Ankara’da açıklanacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive