Perakendenin ödülleri sahiplerini buldu

Perakende sektörünün en iyilerinin belirlendiği “Perakendenin En Başarılı Fikirleri Ödül Töreni 2015” yarışmasının kazananları belli oldu

Eklenme Tarihi : 16 Nisan 2015 Perşembe
perakendenin-odulleri-sahiplerini-buldu

“Perakendenin En Başarılı Fikirleri Ödül Töreni 2015” kazananları ödüllerini teslim aldı. Kazananlar şöyle;

• “En İyi Mağaza Tasarımı” yarışmasında finale kalan marketler şöyle; Yunus Market, Altunbilekler ve Özhan Market. Bu kategorinin kazananıysa Özhan Market oldu.
• “En İyi Müşteri Hizmetleri ve CRM Uygulamaları” yarışmasında finale kalan marketler şöyle;  Yunus Market ve Sarıyer Market. Bu kategorinin kazananıysa Yunus Market oldu.
• “En İyi Satış ve Pazarlama Uygulamaları” yarışmasında finale kalan marketler şöyle; Mevsim Market, Üçler Market ve Cergibozanlar Market. Bu kategorinin kazananıysa Cergibozanlar Market oldu.
• “En İyi İnsan Kaynakları Uygulamaları” yarışmasında finale kalan marketler şöyle; Altunbilekler, Biçen Market ve Düzgün Market. Bu kategorinin kazananıysa Altunbilekler oldu.
• “En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” yarışmasında finalde Biçen Market ve Özhan Market, 2 farklı projeyle yarıştı. Bu kategorinin kazananıysa Biçen Market oldu.
• Yarışmada jürilik yapan isimlerin belirlediği “Jüri Özel Ödülü”nü kazanan marketse Düzgün Market oldu.

Ayrıca Yerel Zincirler Buluşuyor Fuar ve Organizasyonu’nda “Geleceğin Marketi” konseptini hazırlayan ve katılımcıların beğenisine sunan Üçge Grubu’na, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa Altunbilek teşekkür ödülü takdim etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive