Perakende Akademisi şimdi de Çorum’da

Eğitimlerine Karadeniz’de devam eden Perakende Akademisi, eğitim ve proje çalışmaları kapsamında PERDER üyesi olan kurum yöneticileri ile Çorum’da buluştu

Eklenme Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
perakende-akademisi-simdi-de-corumda

Türkiye Perakendeciler Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren Perakende Akademisi bölge eğitimlerine devam ediyor. Karadeniz PERDER üyesi olan şirketlerin mağaza yöneticilerine, Perakende Akademisi Eğitim ve Gelişim Direktörü Fezanur Aykaç tarafından “Satış ve Hizmet İletişimi” eğitimi verildi. Çorum’da gerçekleştirilen eğitime Çorum mağaza yöneticilerinin yanı sıra Tokat ve Amasya kadroları da dahil oldu. “Satış ve Hizmet İletişimi” eğitimi kapsamında, değişim için temel oluşturan uygulamalı oyunlar oynandı. Böylelikle söz konusu eğitimle katılımcılar eğlenirken öğrenme konusunda da deneyim kazandı.

Eş zamanlı olarak Perakende Akademisi Eğitim Danışmanı Ekber Işık tarafından Hijyen ve Tehlikeli İşlere dair sertifikalandırma program çalışmasının yanı sıra saha çalışması yapıldı. Ayrıca Mesleki Eğitim ve İŞKUR projeleri konusunda da bilgi verildi. Karadeniz PERDER Başkanı Osman Kalafat, Perakende Akademisi eğitimlerinin, sektörün donanımlı ve kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak adına önemli bir adım olduğunu söyledi. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive