GPD kongresi 750 profesyoneli ağırlayacak

Gıda Perakendecileri Derneği’nin (GPD), tüketici odaklı perakendeci ve tedarikçi verimliliği temasıyla ikincisini düzenleyeceği “GPD – Ortak Gelişim Kongresi” 8 Ekim günü düzenlenecek

Eklenme Tarihi : 29 Eylül 2015 Salı
gpd-kongresi-750-profesyoneli-agirlayacak

Türkiye’nin en önemli gıda perakendecilerinin, gıda servis zincirlerinin ve tedarikçilerinin buluşacağı “GPD – Ortak Gelişim Kongresi”nde toplam 750 profesyonel bir araya gelecek. Türkiye’de bir ilk olarak ulusal ve yerel üreticilerin en önemli gıda perakendecileriyle bir araya geleceği “Tanışma Maratonu”nun düzenleneceği kongrede sokak röportajları tüketicinin sesine de yer verilecek.

Sunuculuğunu spiker Defne Sarısoy’un üstlendiği kongrenin açılış konuşmalarını ise GPD Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kurşun yapacak.

7 oturumun düzenleneceği kongrede Türkiye’nin gıda perakendesine yön veren en büyük isimleri değişen müşteri davranışları ve ortaya çıkan fırsatları, gıda sektöründe değişen dinamikleri, promosyonların tüketici üzerindeki etkilerini, verimlilik ve farklılaşmanın anahtarlarını ve yarattıkları markalarla ezber bozanları konuşacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive