Bursa PERDER’den üyelere lojistik eğitimi

Bursa PERDER, perakendede mal ve hizmet trafiğinin hızla gelişmesiyle önemi her geçen gün artan lojistik ve depolamayla ilgili üyelerine eğitim verdi

Eklenme Tarihi : 19 Mart 2014 Çarşamba
bursa-perderden-uyelere-lojistik-egitimi

Geçtiğimiz aylarda iş sağlığı ve güvenlliği konusunda üyelerine eğitim veren Bursa PERDER, bu kez üyelerine gelişen teknoloji ile birlikte perakendecilerin olmazsa olmazı haline gelen lojistik ve depolama konusunda eğitim verdi. Lojistik Danışmanı Atilla Yıldıztekin’in BUTTİM’deki dernek binasında verdiği eğitime Bursa PERDER Üyeleri, yoğun ilgi gösterdi.

Perakendecilik ve lojistik yönetiminin birbirini tamamlayan iki unsur olduğunun altını çizen Hadim AVM Yöneticisi ve Bursa PERDER Başkanı Mustafa Gürel, “Müşteri için sağlanacak en önemli fayda, satın alınacak ürünün istenildiği zamanda raflarda yer almasıdır. Bu anlamda lojistik yönetimi perakendeciliğin bu amacını gerçekleştirilmesinde önemli bir gücü haline geldi” dedi.

Organize yerel perkandecilerin lojistik hizmetlerini kendi bünyelerinde yer alan yeteneklerle yürütmeye çalıştığını hatırlatan Başkan Mustafa Gürel, “Lojistik ve depolama faaliyetlerini kendi bünyeleri içinde yürüten üyelerimize verdiğimiz bu eğitim ile onların bu süreçlerine profesyonel bir bakış açısı getirmek istedik” diye konuştu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive