Bursa PERDER’den sektör çalışanlarına hijyen eğitimi

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) 12’nci Komite desteği ile Bursa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan BTSO çok amaçlı salonunda düzenlenen eğitim programına, Bursa PERDER üyesi işletmelerin çalışanları katıldı

Eklenme Tarihi : 07 Aralık 2015 Pazartesi
bursa-perderden-sektor-calisanlarina-hijyen-egitimi

Bursa’da Organize Gıda Perakendesi sektörünün çatı kuruluşu olan Bursa PERDER, üyesi bulunan zincir marketlerin çalışanlarına yönelik “Hijyen Eğitimi” düzenledi. Derneğin üyesi şirketlerin bünyesinde istihdam edilen binlerce çalışan ile kamu sağlığını yakından ilgilendiren gıda konusunda önemli bir hizmet veren sektörde, hijyenin öncelikli konular arasında yer aldığı belirtildi.


Eğitim programı hakkında bilgi veren Bursa PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Kılıç: “Gıda perakendesi ile iştigal eden yerel marketlerin çatı kuruluşu olarak kamu sağlığı ile yakından ilgili bir iş yaptıklarını ve bu nedenle hijyenin son derece önemli oluğunu belirterek, bu tip eğitimler ile sektörde çalışan personelin bilinç düzeyini arttırmayı hedeflediklerini.” diye konuştu. Tam gün süren eğitimin sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive