BMD’nin Yurtdışı Açılım Toplantısı başladı

Birleşmiş Markalar Derneği’nin (BMD) düzenlediği Yurtdışı Açılım Toplantısı bugün (4 Mayıs) gerçekleşiyor

Eklenme Tarihi : 04 Mayıs 2015 Pazartesi
bmdnin-yurtdisi-acilim-toplantisi-basladi

BMD’nin Yurtdışı Açılım Toplantısı Genel Sekreter Ekrem Utku’nun hoş geldiniz konuşması ile başladı. Utku, açılış konuşmasının ardından sözü BMD Başkan Yardımcısı Mavi Jeans CEO’su Cüneyt Yavuz’a devretti. Cüneyt Yavuz,  BMD olarak, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Kazakistan ve Polonya’ya gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ilgili olarak katılımcılara bilgiler verdi. Yurtdışına açılmak isteyen firmalar için Kasım ayında gerçekleştirilecek MAPİC fuarına dikkat çeken Yavuz, geçtiğimiz sene Alkaş tarafından organizasyonu yapılan “Turkish Brands” standının çok yoğun ilgi gördüğünü belirti.

Eylül ayında BMD olarak İran’a yapacakları ticaret turunun haberini katılımcılarla paylaşan Yavuz, çok hızlı gelişecek İran pazarıyla ilgili daha detaylı bilgi paylaşması için Iran Mall CEO’su Dr. Reza Samizadeh’i sahneye davet etti.

Iran Mall CEO’su Dr. Reza Samizadeh, İran ile ilgili coğrafik,  demografik ve sosyo ekonomik verileri katılımcılarla paylaştı. Samizadeh, hali hazırda yapımı devam eden AVM projeler ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive