AYD üyelerinden uluslararası başarı

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin düzenlediği Solal Pazarlama Ödülleri, geçtiğimiz günlerde Londra’da gerçekleşti. 20 farklı ülkeden 120 proje Solal Pazarlama Ödülleri’nde yarıştı. 22 proje ile en yüksek finalist sayısına sahip Türkiye, farklı kategorilerde 6 ödüle layık görüldü

Eklenme Tarihi : 17 Mayıs 2013 Cuma
ayd-uyelerinden-uluslararasi-basari

Bu yıl 13-15 Mayıs günlerinde Londra’da gerçekleşen Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) European Marketing Konferansı’nda ICSC SOLAL Marketing Awards - 2013 sahiplerini buldu. Çeşitli kategorilerde yapılan yarışmaya Türkiye’den katılım gösteren bütün projeler juri ve izleyiciler tarafından büyük ilgi ve beğeni gördü, birçok proje finale kaldı ve kategoriler bazında ödüller kazanıldı.

ICSC’nin düzenlediği ve her yıl alışveriş merkezleri pazarlama yönetimi alanında Avrupa’dan Güney Afrika’ya 20 farklı ülkenin en iyi ve fark yaratan 120 projesi Solal Pazarlama Ödülleri’nde yarıştı. 22 proje ile en yüksek finalist sayısına sahip Türkiye, farklı kategorilerde 6 ödüle layık görüldü. 

Kategoriler Bazında Ödül Kazananlar:
- Gelişen Teknoloji:
Marmara Forum, Multi Development – My Forum Eğlence Stüdyosu: Solal Gold 2013 Ödülü

- Topluma Katkı Amaçlı Pazarlama:
Multi Mall Management, Multi Development – Multi’s “Dreams To Stars”: Solal Silver 2013 Ödülü

- Halkla İlişkiler:
Marmara Forum & İstanbul Forum, Multi Development – Forum International Street Festival: Solal Silver 2013 Ödülü

- Satış Promosyonları:
Forum Shopping Malls, Multi Development - Multi’s “Wipeout”: Solal Silver 2013 Ödülü
Kanyon - “On The Brink”: Solal Silver 2013 Ödülü

- Gelişen Teknoloji
Marmara Forum, Multi Development – “Qr Koridoru”: Solal Silver 2013 Ödülü’ne layık görüldü.
Multi Development – Marmara Forum ve Forum İstanbul ve Kanyon ile Türkiye alışveriş merkezlerinden yarışmaya katılarak finale kalan diğer AVM: Akmerkez, Dolunay Ormancılık – Antares, Ece Türkiye – Terracity, Megatürk – Kentpark, St.Martins – İstanbul Cevahir.  

Ayd Bakanı Hulusi Belgü, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Türk AVM kuruluşlarının Mipim sonrası ICSC European Marketing Konferansı’ndaki ICSC Solal Marketing Awards – 2013’te kazandıkları başarılarla AYD olarak övünüyor ve başarıların dünya çapında devamını diliyoruz.” 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive