“Alışverişci ne ister?”

Ankara PERDER üyesi yerel zincir süpermarket sahibi işveren ve çalışanları, Unilever firması tarafından verilen “Alışverişci ne ister?” konulu eğitim seminerinde bir araya geldi

Eklenme Tarihi : 25 Eylül 2012 Salı
alisverisci-ne-ister

Sahada tüketiciyle, odaklanma tespitine yönelik özel gözlükler aracılığıyla birebir dolaşan Unilever, araştırmadan elde edilen fırsata dönüşebilecek sonuçları bölge bölge Türkiye Perakendeciler Federasyonu üyeleriyle paylaşmaya devam ederken, Ankara üyeleriyle bu hafta buluştu.

Dün (24 Eylül) Ankara Ticaret Odası Genel Kurul Salonu’nda gerçekleşen seminere PERDER üyesi işverenler ve beraberinde çalıştıkları 70 kadar profesyonel yönetici katıldı. Eğitimin ilk bölümünde dünyadan ve Türkiye’den ortak alışverişçi davranışlarını aktaran Unilever Alışverişçi Araştırmaları Müdürü Gizem Göksu ikinci bölümde, Ankara zincir süpermarketlerde gerçekleştirdikleri araştırma sonuçlarını İstanbul, İzmir ve Antalya toplamı ile karşılaştırmalı olarak PERDER üyelerine aktardı. 

Unilever Ankara Bölge Satış Müdürlerinden Sırrı Acuner ve Üner Akın’ın da katıldığı organizasyon, Ankara PERDER adına Başkan Yardımcısı Mürsel Güven’in kapanış konuşması ve Unilever firmasına plaket takdimi ile sona erdi.  

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive