Damat | Tween, kadınlara özel olan koleksiyonunu tanıttı

26 Mayıs 2016 Perşembe

Damat, “Siren Ertan for Damat Ceremony” koleksiyonunu beğeniye sundu. Siren Ertan işbirliği ile ortaya çıkan koleksiyon kadınlar için tasarlanan ilk smokin koleksiyonu olması yönü ile öne çıkıyor

damat-tween-kadinlara-ozel-olan-koleksiyonunu-tanitti

Damat | Tween’in Mayıs ayında görkemli bir açılışa sahne olan Nişantaşı Abdi İpekçi mağazasında gerçekleşen davette, Siren Ertan işbirliği ile tasarlanan “Siren Ertan for Damat Ceremony” koleksiyonu moda, tekstil dünyasından ve cemiyet hayatından birçok ismin katılımı ile tanıtıldı. Davette bloggerlar Rüya Büyüktetik ve Nil Ninat’ın yanı sıra tasarımcılar Deniz ve Begüm Berdan, editörler Kaner Kıvanç, Alexander Kokoskeriya, Zeynep Sipahi, Ebru Gülçek, Hande Tokmak, Şah Yaycı, Nirvana Derya, Merve Yazgan’da koleksiyona destek verdi. Blogger ve editörler ile sohbet eden Siren Ertan ve Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar koleksiyon detaylarını paylaştı.


Davette yapılan kısa defilede koleksiyon davetlilerin beğenisine sunuldu. Davet sahibi Ahu Orakçıoğlu’nun yanı sıra davetliler arasından Ayşe Kucuroğlu, Şükran Güzeliş, Gül Gölge Saygı, Yonca Ebuziya ve Sitare Akdilekde smokinleri sergilediler. Cemiyet hayatının genç isimleri Cem Hakkı Geçgören, Umut Aktaş, Uraz Göktekin ve İlyas Ata Güzeliş ise mezuniyet balolarının vazgeçilmezi Damat smokinleri tanıttı.


Yeni koleksiyon Damat erkeğine özenli bir şıklık katacak
Unutulmaz anların simgesi Damat Ceremony serisi Siren Ertan ile yeniden yorumlanıyor. Siyah ve lacivertin en mükemmel tonları, fuşya dokunuşlar ile birleşen kral mührü baskılı astarlar, kırlangıç ve geniş yaka seçenekleri, kendinden kuşaklı pantolonlar, u yelekler, gömleklerde farklı manşet ve kol düğmesi seçenekleri ile “Siren Ertan for Damat Ceremony” lüksü stil ile birleştirmek isteyen erkeklerin ilk seçeneği olacak. Kusursuz kesimi, her bedene uyum sağlayacak kalıpları ve zarif detayları ile erkek koleksiyonu özel davetlerde Damat erkeğine özenli bir şıklık katacak.


Kadınlara özel smokin şıklığın yeni tanımı olacak
Özel günlerin vazgeçilmezi smokinler erkek egemenliğinden çıkıyor. “Siren Ertan for Damat Ceremony” koleksiyonu, tüm Damat Ceremony koleksiyonlarında kullanılan İtalya’dan özenle seçilen dünyanın en kaliteli kumaşları ile Siren Ertan imzasını kadınlar için buluşturuyor. Yüksek omuzlu kruvaze modellerden, kendinden saten kemerli pantolonlara, gömleklerde taşlı kol düğmelerinden ceketlerde kumaş kaplama düğmelere tüm detayları ile kadınlığı ve zarafeti öne çıkartan koleksiyon siyah, ekru ve kırmızı olmak üzere üç renkte sunuluyor. Farklı yaka seçeneklerinin yanı sıra pantolonlarda farklı paça seçenekleri ve özel olarak hazırlanan gömleklerde erkek koleksiyonundan alınan ilhamın yanı sıra fırfırlı ve zarif modellerin de yer aldığı koleksiyon, smokine bakış açınızı tamamen değiştirmeye geliyor.


Mezuniyet partilerinin şıklığı da Damat’tan soruluyor
Damat Tween Ceremony koleksiyonu bu sezon da mezuniyet gecelerinin vazgeçilmezi olacak. Koleksiyonlarında gençleri de unutmayan ve mezuniyet partilerini özel kılmayı amaçlayan Damat Ceremony her stile, her yaşa ve her bendene uygun smokin koleksiyonu ile vazgeçilmez olmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri