Çocuklar bayramda Agora’da eğlenecek

01 Temmuz 2016 Cuma

Her zaman ziyaretçilerine özel hissettiren etkinliklere ev sahipliği yapan Agora Alışveriş Merkezi, Ramazan Bayramı’nda 7’den 70’e herkesin keyifli bir bayram geçirmeleri için dolu dolu bayram programı ile ziyaretçilerini bekliyor

cocuklar-bayramda-agorada-eglenecek

Ramazan Bayramı boyunca birçok etkinlik ve kampanyayla ziyaretçilerine unutulmaz bir bayram yaşatacak olan Agora Alışveriş Merkezi, Bayramın 1’inci günü saat 13.00’de kapılarını misafirlerine açacak ve bayram süresince alışveriş keyfi yüzde 70’e varan indirimlerle sürecek. 5-6-7 Temmuz günleri arasında Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırladığı bayram etkinlikleri ve sürprizlerle ziyaretçilerini karşılayacak olan Agora Alışveriş Merkezi, 5 Temmuzda 15.00-19.00 saatleri arasında, 6 ve 7 Temmuzda ise saat 14:00-19.00’da  A Blok etkinlik alanı ve B Blok etkinlik alanında  ziyaretçilerini bekleyecek. 3 gün süresince düzenlenecek olan palyaço, mini club, yüz boyama, sosis balon figürleri, çizgi film maskotları ve karikatürist etkinlikleri bayramı minikler için unutulmaz kılacak.


Bayram boyunca minikler sevimli çizgi film karakterlerle hatıra fotoğrafı da çektirebilecekler ve Bayram Hatırası olarak ücretsiz olarak çizdirecekleri karikatürlerini evlerine götürecek.  2-3 Temmuz günlerinde saat 14.00-15.30 arasında Karagöz&Hacivat Kukla Atölyesi ile miniklere Bayramı önceden yaşatmaya başlayacak, 9-10 Temmuz günleri saat 14.00-15.30 arasında ise Maske&Korsan Şapkası Yapım Atölyesi  ile bayram sevincini uzatacak.


5-6-7 Temmuz günleri arasında Agora Alışveriş Merkezi’nde alışveriş keyfi saat 23.00’e kadar devam edecek. Bayramın ilk günü ise kapılarını saat 13.00’de açacak olan Agora Alışveriş Merkezi Arife günü ve Bayramın 1’inci İle 2’nci günleri saat 23.00’e kadar hizmet verecek.


Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Ramazan Bayramı ve öncesinde çocuklar için hem eğlenceli hem de eğitici bir program hazırladıklarını ve özellikle Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri için muhteşem fırsatlar sunan, yüzde 70’e varan kampanyalarla birlikte her yaşa hitap eden bir bayram olacağını belirtti. Noyan, Agora Alışveriş Merkezi Ailesi olarak, tüm İzmirlilerin Ramazan Bayramını en içten dilekleri ile kutladıklarını belirtti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri