Çocuklar bayrama Pendorya’da doyacak

20 Nisan 2017 Perşembe

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda birbirinden eğlenceli yarışmalar, sevimli kuklalar, müzikli kukla tiyatrosu, illüzyon ve jonglör show gibi birbirinden eğlenceli etkinlikler Pendorya AVM’de miniklerin yüzünü güldürecek

cocuklar-bayrama-pendoryada-doyacak

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilmiş tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve  Çocuk Bayramı, bu yıl da tüm dünyada sevinç ve coşku ile kutlanacak. Atatürk’ün tabiriyle; “küçük hanımlar, küçük beyler” bugün eğlenmeyi hak ediyorlar.

 

Her yıl çeşitli etkinliklerle küçük büyük herkesi misafir eden Pendorya AVM’de, bu yıl 23 Nisan’a özel gerçekleştirilecek olan eğlenceli etkinlikler minik ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak. 23 Nisan Şenliği kapsamında birbirinden eğlenceli yarışmalar, sevimli kuklalar, müzikal kukla tiyatrosu, illüzyon ve jonglör show gibi birbirinden eğlenceli etkinlikler minik ziyaretçileri bekleyecek.

 

Minik ziyaretçiler bu eğlenceli etkinliklerde, 23 Nisan coşkusunu derin duygularla yaşayarak, keyifli zaman geçirmenin tadına varacak.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri