Circo Italiano kapılarını Çorlu'da açıyor

03 Temmuz 2013 Çarşamba

Dünya’nın en ünlü sirkleri arasında yer alan, gittiği her ülkede çok sevilen ve büyük ilgi gören Circo Italiano, Sirkav Sirk Organizasyon ile 5-15 Temmuz günleri arasında Orion AVM’de gösterilerine başlıyor

circo-italiano-kapilarini-corluda-aciyor

Circo Italiano’da akıllı köpekler, trambolin şov, jonklör Gianni, vahşi aslanlar ve kaplanlar, halı şov, ünlü palyaço Rossi, Brezilyalı kardeşler kafes içinde motor şov, Indiana Jones ve timsahlar, tüplü akrobasi, Alessandrini kardeşler ve ölüm çemberi olmak üzere unutulmaz bir eğlence izleyenleri bekliyor.

Ailece keyifli vakit geçirmek, müzik ve ışığın eşlik ettiği özel bir atmosferde gerçekleştirilen gösterilerle unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız, Circo Italiano'yu kaçırmayın.

Her gün saat 18.15 ve 21.30’da iki seansta yapılan gösterilerin bilet fiyatları 10, 15 ve 20 TL, öğrencilere 5 TL indirimli. 0-4 yaş arası çocuklar için bilet ücreti 5 TL. Şehit ve gazi aileleri için ise giriş ücretsiz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri