Çiftler MaviBahçe'de yarıştı ve kazandı

14 Şubat 2017 Salı

İzmir'in yeni yaşam alanı MaviBahçe'de sevilen oyuncu Evrim Akın'ın sunumuyla “Eşimi En İyi Ben Tanırım” yarışması düzenlendi

ciftler-mavibahcede-yaristi-ve-kazandi

MaviBahçe ziyaretçilerinin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte 15 çift yarıştı. Yarışmada çiftlerden biri müzik dinlerken, diğeri Evrim Akın'ın sorularını yanıtladı. Akın, sorularıyla çiftleri birbirlerini ne kadar tanıdıklarını öğrenmeye çalıştı. Akın ile çiftler arasında geçen eğlenceli sohbet, ziyaretçilere neşeli dakikalar yaşattı. Yarışmanın en yaşlı ancak en dinamik çiftlerinden biri olan Işıl-Aktan Dikici'nin sahnedeki sürpriz dansları büyük alkış aldı. Yarışma sonunda yapılan çekilişle çiftlere çeşitli hediyeler verildi, bir şanslı çifte, Favori Kuyumculuk’tan pırlanta tektaş yüzük hediye edildi.


Sevgililer Günü’ne özel konser gerçekleşti

Haftasonu boyunca Sevgililer Günü’ne özel konser verilen MaviBahçe’de, çiftler romantik anlar yaşadı. Aşk şarkılarıyla çiftlere özel şarkılar çalınan konsere yoğun ilgi gösterildi.


Hem alışveriş yapan hem de yaptıkları alışverişten sürpriz hediyeler kazanan çiftler, MaviBahçe’nin Sevgililer Günü fırsatlarından yararlanarak keyifli bir hafta sonu geçirdi.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri