Cem Belevi MalatyaPark’ta sevenleriyle buluştu

07 Mart 2017 Salı

Yönetimi JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 7’nci yılı dolayısıyla gerçekleştirdiği kampanyasının çekiliş törenini 25 Şubat Cumartesi Günü gerçekleştirdi

cem-belevi-malatyaparkta-sevenleriyle-bulustu

17 Ekim’de start alan ve 19 Şubat’ta sona eren kampanya’nın çekiliş törenini İpek Tanrıyar sundu. Nissan Qushqai talihlisi Gülendam Altıkulaç oldu. Ev Hanımı olan Altıkulaç’a araç talihlisi olduğu müjdesini İpek Tanrıyar gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde verdi.

 

“7’nci yılda 44 Hediye” kampanyası dolayısıyla gerçekleştirilen çekiliş ile, Nissan Qushqai, Iphone telefonlar, Apple tabletler, elektrikli motosikletler, kaykaylar, bisikletler, kahve makineleri talihlilerini buldu.

 

Heyecanlı geçen çekiliş töreninin ardından Cem Belevi, şarkılarını MalatyaPark misafirleri için seslendirdi. Mini Konser’in ardından imza da dağıtan Cem Belevi hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi. Akşam ise gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen Personel Partisi ile de MalatyaPark Personelleri günün yorgunluğunu Cem Belevi’nin seslendirdiği parçalar eşliğinde dans ederek attı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri