Cem Belevi Adapazarı’nda sevenleriyle Agora’da buluştu

23 Ağustos 2016 Salı

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Cem Belevi, geçtiğimiz gün Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’ne konuk oldu

cem-belevi-adapazarinda-sevenleriyle-agorada-bulustu

Cem Belevi, hayranlarıyla Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nde buluştu. Agora Alışveriş Merkezi açıldığı günden bu yana Sakarya’da ilk olarak birçok ünlü ismi konuk etti ve sevilen isimleri hayranlarıyla buluşturdu. Emre Kaya, Merve Özbey, Buray, Atiye, Ece Seçkin, Gökhan Keser, Sinan Akçıl gibi genç ve başarılı isimleri hayranları ile buluşturan Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi popüler müziğin sevilen ismi Cem Belevi’yi mini konser ve imza günü ile geçtiğimiz gün Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla buluşturdu.


Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi -1. Kat etkinlik alanında gerçekleşen etkinlikte Cem Belevi, erken saatlerden itibaren etkinlik alanına gelmeye başlayan sevenleri ile hep bir ağızdan söylediği şarkılarıyla ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı. Samimiyeti ve mütevaziliği ile dikkat çeken Cem Belevi, başta genç kızlar olmak üzere yediden yetmişe tüm ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Alışamıyorum ve Sor isimli sevilen şarkılarını seslendiren ve son parçası Alışamıyorum’u yoğun istek üzerine ikinci kez söyleyen Belevi’ye sevenleri eşlik etti. Parçalarını seslendirdikten sonra Cem Belevi hayranları ile hatıra fotoğrafı çektirerek, imzalı posterlerini dağıttı. Kendisine Sakarya Spor atkısı hediye eden bir hayranının bu jestine, atkı ile objektiflere uzun bir süre poz vererek karşılık verdi. Yoğun ilgi karşısında teşekkürlerini ileten Cem Belevi, sahnede 2 Saat kaldı.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Sakaryalıları ünlü isimler ile buluşturmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Gerçekleşen Cem Belevi’nin mini konser ve imza gününe olan yoğun ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirerek, önümüzdeki dönemlerde birçok sevilen isimleri hayranları ile buluşturacaklarını belirtti. Eylül ayı içerisinde çok sevilen ünlü bir ismin konuk edileceği müjdesini veren Noyan, Agora Alışveriş Merkezi’nin birbirinden özel sürpriz kampanya ve etkinliklerinin sosyal medya hesapları ve web sitesinden yakından takip edilebileceğini söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri