Capitol’de bir dilek bin mutluluk

29 Ağustos 2014 Cuma

Capitol Alışveriş Merkezi, uluslararası ödül sahibi sosyal sorumluluk projesi Dilek Ağacı ile 6’ncı senesinde Afyonkarahisarlı çocukların dileklerini İstanbul’a getirdi

capitolde-bir-dilek-bin-mutluluk

Capitol Alışveriş Merkezi’nin içerisine kurulan Dilek Ağacı’nın dallarında yerini alan rengarenk hayaller, 1 Temmuz itibariyle yardım sever ziyaretçiler ile buluşuyor.

Anadolu’daki çocuklar ile alışveriş merkezi ziyaretçilerini bir araya getiren Dilek Ağacı; dallarında, Afyon’un Sandıklı ilçesinden 800 öğrencinin, İstanbullu abla ve ağabeylerine gönderdikleri dilekleri taşıyor. Ziyaretçilerin gerçekleştirdiği her bir dilek, bin mutluluk olarak Afyon’a gitmeyi bekliyor.

Capitol Alışveriş Merkezi’nin Türkiye’nin tüm bölgelerinde imkân kısıtlılığı yaşayan çocuklara ulaşmak ve onların geleceğe güvenle, umutla bakmalarına yardımcı olmak amacıyla yola çıktığı Dilek Ağacı projesinin bir parçası olmak isteyen ziyaretçiler alışveriş merkezinin 1’inci katına kurulan Dilek Ağacı’nı ziyaret edebilir veya aşağıdaki linkten bir dilek seçerek katkıda bulunabilirler.

Bir dilek de siz gerçekleştirin, kocaman bir gülüşün kahramanı olun!

http://dilekagaci.capitol.com.tr/Afyon/Web/Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri