Capitol Leonardo ve Raphael’le tanıştırıyor

23 Aralık 2013 Pazartesi

Ninja Kaplumbağalar, Leonardo ve Raphael Capitol’de sevenleriyle buluşuyor

capitol-leonardo-ve-raphaelle-tanistiriyor

Leonardo ve Raphael çocuklarla Capitol Alışveriş Merkezi’nde buluşuyor. Tüm çocukların ücretsiz katılabilecekleri etkinlik 28-29 Araık günü hafta sonunda Capitol Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinlikte ünlü Ninja Karavan’ı da yer alacak. Çocuklar “Ninja Olmak” için workshopa katılacak, Leonardo ve Raphael ile tanışacak ve fotoğraf çektirecek. Fotoğrafların anında hediye edildiği etkinlikte çocuklar Ninja olmanın keyfini yaşayacak. Etkinlikte dağıtılacak göz bantları da Ninja Kaplumbağalar’dan minik ziyaretçilere hediye olacak.

Ninja Kaplumbağalar karakterleri Donatello, Michelangelo, Leonardo ve Raphael yenilenmiş temaları ve son teknoloji ile üretilen yeni çizgi filmi ile çocukların karşısına çıkıyor. Hepsi birbirinden farklı yeteneklere sahip Ninja kahramanlar, kanalizasyondan çıkıp şehri keşfediyor bir yandan da bol bol pizza yemeye bayılıyor.

Çocuklar Ninja Kaplumbağaların çizgi filmleri Nickelodeon ve Cnbc-e ekranlarından da takip edilebiliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri