Burcu Esmersoy Yeşilyurt’un talihlisini belirleyecek

30 Mart 2017 Perşembe

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi 10’uncu yılını; 28 Kasım 2016 - 24 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlemiş olduğu araba kampanyasının çekilişi ile taçlandıracak

burcu-esmersoy-yesilyurtun-talihlisini-belirleyecek

Her yıl etkinlikleriyle ziyaretçilerine eğlenceli ve bol hediyeli bir alışveriş deneyimi sunan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, gerçekleştirdiği araba kampanyasında sona gelindi. Burcu Esmersoy'un sunumuyla gerçekleştirilecek olan BMW 4.18 Coupe çekilişi aynı zamanda muhteşem bir eğlenceye sahne olacak. Yeşilyurt AVM ziyaretçilerinin büyük bir merakla beklediği çekilişte, güzel ve sevilen sunucu Burcu Esmersoy keyifli sohbetiyle misafirlere unutulmaz bir gün yaşatacak. 10. Yıla özel başlatılan kampanya kapsamında, yapılan tüm alışverişlerde anında verilen çekiliş biletleriyle kampanyaya katılanlar arasından 1 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’de Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Food Court katında, Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve Noter huzurunda gerçekleşecek olan çekilişle BMW 4.18 Coupe sahibini bulacak.

 

28 Kasım 2016 - 24 Mart 2017 tarihleri arasında Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalarından yapılan 100 TL ve katları alışverişlerini lucky card danışma bankosunda işleyen müşteriler, hayalleri süsleyen bir BMW 4.18 Coupe, iki Samsung Televizyon, iki Samsung Notebook ve iki Samsung Ses Sistemi kazanma şansı elde etti. Yüz binleri aşan kupon sayısı ile yoğun katılımın olduğu kampanyaya sadece Samsundan değil çevre illerden gelen müşteriler de yoğun ilgi gösterdi.

 

Burcu Esmersoy’un muhteşem sunumuyla çekiliş heyecanına ortak olmak isteyen tüm misafirlerimiz 1 Nisan Cumartesi Yeşilyurt AVM’ye davetlidir. Kazananlar Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi kurumsal web sayfası ve 3 Nisan Pazartesi günü Haber gazetesinden duyurulacaktır. Detaylı bilgi ve yapılan etkinliklereFacebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri