Buray Agora’da hayranlarıyla bir aradaydı

29 Aralık 2015 Salı

“İstersen” ve “Sen Sevda Mısın?” şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan Buray; 27 Aralık Pazar günü saat 15.00’te hayranlarıyla Agora Yeni Yıl Alışveriş Şenliği kapsamında Agora Alışveriş Merkezi’nde buluştu!

buray-agorada-hayranlariyla-bir-aradaydi

Agora Yeni Yıl Alışveriş Şenliği kapsamında hayranlarıyla buluşmak üzere 27 Aralık Pazar günü Agora Alışveriş Merkezi’nin konuğu olarak İzmir’e gelen Buray; Agora Alışveriş Merkezi’nde büyük bir kalabalık oluşturan hayranlarına unutulmaz bir gün yaşattı. “İstersen”, “Sen Sevda Mısın?” ve “Unutmuş Çoktan” isimli şarkılarını canlı seslendiren Buray; şarkılarını yüzlerce hayranının hep bir ağızdan söylemesiyle mutlu anlar yaşadı.


Agora Yeni Yıl Alışveriş Şenliği’ne konuk sanatçı olarak gelen Buray, mini konserin ardından 2 saat boyunca Agora Alışveriş Merkezi’ne akın eden hayranlarına imza dağıttı. Buray hayranlarının ünlü sanatçı ile birebir sohbet etme ve fotoğraf çekilme fırsatı elde ettikleri etkinlikte, Buray gördüğü yoğun ilgiden mutluluk duyduğunu belirterek tüm ziyaretçilere güzel yeni yıl dileklerinde bulundu.


2004 yılında “United Boyband” grubunun solisti olarak Kıbrıs Eurovision elemelerinde 125 yarışmacı arasında finale kalan ve İngiltere Royal Alexandra Palace’da konser veren Buray, 2008 yılında “Yanayım” adlı şarkıyla hızlı bir çıkış yapan Babusta grubunun albümünde ki çoğu şarkıya aranjörlük yapmış ve gitarıyla eşlik etmiştir. Buray, başta Ferhat Göçer’in “Unutulmuş Çoktan” şarkısı olmak üzere; Ömür Gedik ve Selim Gülgören gibi sanatçılara da çeşitli besteler vermiştir. 2015 yılında ise “Bir Şişe Aşk” adlı albümünü çıkartmıştır. Buray; bu sene yaptığı şarkılarıyla en çok dinlenen ve en iyi çıkış yapan şarkıcılar arasına girmiştir.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 2016 yılı için tüm ziyaretçilerine sağlık, mutluluk dileyerek yıldızlarının parlayacağı bir yıl olması temennisinde bulunarak, 2016 yılında da çok özel etkinliklerin ve fırsatların devam edeceğini belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri