Bubble Show Pendorya’da

12 Nisan 2013 Cuma

23 Nisan Çocuk Bayramı için “Bubble Show” ve çocuk eğlenceleri Pendorya Alışveriş Merkezi’nde

bubble-show-pendoryada

Bugüne kadar birçok ülkede gösterilerini sergileyen çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çeken "Bubble Show”  21 Nisan Pazar Günü Pendorya Alışveriş Merkezi’nde. Bubble Show’da birbirinden değişik ve ilgi çekici şovlar izleyenleri bambaşka bir sihirli dünyaya götürecek.

Birbirinden farklı şekillerdeki dev sabun köpükleri ile gittiği her ülkede kapalı gişe gösteri yapan grup Pendorya’da her biri 30 dakika olan 2 gösteri yapacak. Bubbles, dev sabun köpüğü ve dev kabarcıklar! Arılar, korsanlar ya da ışıltılı kelebekler. Hepsi bu gösteride olacak.

Bu sihirli gösteri, 21 Nisan Pazar günü, 13.00-13.30 ve 14.00-14.30 saatleri arasında Pendorya Alışveriş Merkezi ziyaretçileri için sergilenecek. Bubble Show’un ardından  çocuk yarışmaları ve eğlenceleri saat 14.30 ile 16.00 arasında gerçekleştirilecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri