Bir Çanakkale öyküsü Podium’da canlanıyor

16 Mart 2017 Perşembe

Podium Alışveriş Merkezi’nde, Çanakkale Zaferi; tiyatro oyuncularının etkileyici performansı ve sinematografi ile yeniden canlanacak

bir-canakkale-oykusu-podiumda-canlaniyor

JLL tarafından yönetilen eğlenceli ve sevilen etkinlikleriyle dikkat çeken Podium Alışveriş Merkezi, Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde tiyatral bir gösteri ve birçok etkinlikle ziyaretçilerle buluşmayı planlıyor.

 

Yalnızca bizim tarihimizin değil, yakın dünya tarihinin de en önemli savaşlarından biri olan Çanakkale Zaferi, 102 yıl önce bir milletin gücünün en büyük kanıtlarından biri oldu. O günden bu zamana, ülkenin her yerinde, şehitlerimizin kahramanca mücadelesini unutturmamak ve kazanılan bu büyük zaferin daima yol göstermesini sağlamak amacı ile Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma etkinlikleri düzenlenmektedir.

 

Podium Alışveriş Merkezi bu önemli günü, tiyatro oyuncularıyla birlikte; tiyatral gösteriler, canlı heykeller, efektler ve sinevizyon gösterisi ile yeniden canlandıracak. "Bir Çanakkale Öyküsü" adlı tiyatral gösteri tiyatro oyuncuları ve canlı heykeller tarafından sergilenecek. Türk bayrağı kostümü giymiş olan oyuncu İstiklal Marşı ile final yapmak üzere sahneye çıkacak, ziyaretçilerle birlikte marş söylenecek. Mehmet Akif Ersoy’un Çanakkale Şehitleri için yazdığı "Çanakkale Şehitlerine" şiiri usta seslendirme sanatçısı Mehmet Atay’ın seslendirdiği görsel ile perde ve sinevizyonda ziyaretçilere sergilenecek. 18 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek olan bu gösterilerin ilk seansı 15.00’te ikinci seansı 17.00’de gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri