Babalar Pendorya AVM’de hem eğlenecek hem kazanacak

10 Haziran 2013 Pazartesi

Pendorya AVM, 15 Haziran Cumartesi günü Babalar Günü’ne özel tavla turnuvası düzenliyor

babalar-pendorya-avmde-hem-eglenecek-hem-kazanacak

Şair, şovman, Radyo ve TV programcısı Ceyhun Yılmaz’ın hakemliğinde yapılacak turnuvada 64 oyuncu yarışacak. Başarılı olan ilk 5 yarışmacıya Babalar Günü hediyeleri ve plaketleri verilecek. Turnuvaya katılan tüm yarışmacıları da Pendorya AVM sürpriz hediyeler ile ödüllendirecek.

Şovmen Ceyhun Yılmaz’ın renkli performansıyla saat 13.30’da başlayacak tavla turnuvası, 16 masada 5 oyun üzerinden yapılacak. Turnuvanın galibi Blacberry cep telefonunun sahibi olurken, ikinciye Braun traş makinesi, üçüncüye Sanyo kamera, dördüncüye LG Blu-Ray disk oynatıcısı, beşinciye ise oto buzdolabı hediye edilecek.
      
Turnuvaya 13-15 Haziran tarihleri arasında 25 TL ve üstü alışveriş yapan, 18 yaş ve üstünde olanlar tavla severler katılabilecek. 15 Haziran Cumartesi günü 10.00-13.00 saatleri arasında Pendorya AVM giriş katındaki turnuva kayıt masasına alışveriş fişleriyle gelen ilk 64 kişi turnuvaya katılmaya hak kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri