Babalar Outlet Center İzmit’te eğlendi

22 Haziran 2015 Pazartesi

Babalar Günü, Türkiye’nin ilk outleti Outlet Center İzmit’te birbirinden eğlenceli aktivitelerle kutlandı

babalar-outlet-center-izmitte-eglendi

Outlet Center İzmit, Babalar Günü’nde, geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, çok renkli ve çok eğlenceli bir etkinlik programı gerçekleştirdi. Outlet Center İzmit bünyesinde Babalar Günü’nde gerçekleştirilen etkinliklerde; babalar, hem çocuklarıyla hem de birbirleriyle kıyasıya yarıştı.

Gün boyunca çocuklarıyla birlikte; kravat bağlama, top sektirme, zıp zıp, penaltı ve sandalye kapma gibi eğlenceli yarışmalara katılan babalar; Outlet Center İzmit’ten hediye çekleri ve Altınyıldız Classics / Beymen Business mağazasından da sürpriz hediyeler kazandı.

Ayrıca AVM’de sahne alan Grup Nazar, en güzel şarkılarını misafirler için seslendirdi. Halk oyunları ekibi, Türkiye’nin her yöresinden en güzel gösterilerini sergiledi. Çocuklar; kendilerine yönelik çeşitli animasyon gösterileriyle çok eğlendi. Outlet Center İzmit’te Babalar Günü etkinlikleri, akşam saatlerine kadar devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri