Babalar Günü Outlet Center İzmit’te kutlandı

20 Haziran 2016 Pazartesi

Babalar Günü, Türkiye’nin ilk outleti Outlet Center İzmit’te eğlenceli aktivitelerle kutlandı

babalar-gunu-outlet-center-izmitte-kutlandi

Outlet Center İzmit; her yıl Babalar Günü’nde geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, 19 Haziran Pazar günü çok renkli ve çok eğlenceli bir etkinlik programı gerçekleştirdi. Outlet Center İzmit bünyesinde, Babalar Günü gerçekleştirilen etkinliklerinde; babalar, hem çocuklarıyla hem de birbirleriyle kıyasıya yarıştı.


Gün boyunca çocuklarıyla birlikte; kravat bağlama, top sektirme, mumya, sosis balondan şekil yapma yarışması, penaltı ve sandalye kapma gibi eğlenceli yarışmalara katılan babalar; Outlet Center İzmit’ten hediye çekleri, Altınyıldız Classics / Beymen Business mağazasından da sürpriz hediyeler kazandı.


Grup Nazar en güzel şarkılarını misafirler için seslendirdi. Çocuklar; kendilerine yönelik; palyaço, tahtabacak, jonglor ile çeşitli animasyon gösterileriyle çok eğlendiler. Outlet Center İzmit’te Babalar Günü etkinlikleri, akşam saatlerine kadar devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri