Ayşe Kulin Agora D&R’da sevenleriyle bir araya geldi

24 Kasım 2015 Salı

Akıcı ve yalın üslubuyla, günümüzün en çok okunan yazarlarından biri olan Ayşe Kulin, okurları ile Agora Alışveriş Merkezi D&R Mağazasında buluştu

ayse-kulin-agora-drda-sevenleriyle-bir-araya-geldi

Kaleme aldığı biyografik eserleri ve romanlarıyla çok okunan yazarlardan biri olan ve birçok ödül kazanan ünlü yazar Ayşe Kulin, 22 Kasım Pazar günü saat 17.00’de Agora Alışveriş Merkezi D&R mağazasında sevenleriyle buluştu.


Yeni romanı Tutsak Güneş’i imzaladı
1941, İstanbul doğumlu yazar ve gazeteci Ayşe Kulin, Arnavutköy Amerikan Kız Koleji Edebiyat bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli gazete ve dergilerde editör ve muhabir olarak görev almıştır. Uzun yıllar televizyon, reklam ve sinema filmlerinde sahne yapımcısı, sanat yönetmeni ve senarist olarak da görev aldı.


Kaleme aldığı biyografik eserleri ve romanlarıyla en çok okunan yazarlardan biri olmuş ve birçok ödül kazandı. Üslubundaki akıcılık ve yalınlıkla büyük övgü alan yazarın öykü ve kitapları senaryolaştırılıp beyaz perdeye de aktarıldı. Her yaştan edebiyatseverin ilgi gösterdiği ve renkli anların yaşandığı imza gününde Kulin, kitaplarına imza atmanın yanı sıra okurlarını kırmayarak herkesle tek tek fotoğraf çektirdi. Yoğun ilgi gören ünlü yazar Ayşe Kulin, sevenleriyle ayrı ayrı sohbet etmeyi de unutmadı.


Ayşe Kulin, okurlarını sarsıcı bir gelecek hayal etmeye davet ettiği Tutsak Güneş'te, genç bir kadının unutulmaz uyanış hikâyesini anlatıyor. Geçmişle hesaplaşmalar, diktatörlük ve özgürlük, bilmezden gelinen gerçekler, yasalar ve bu yasalara meydan okuyan tutkularla aşkları ele alan Tutsak Güneş, düzene başkaldıran, gerçeği arayan güçlü kadınların hikâyesini akıcı bir dille anlatıyor.


Agora Alışveriş Merkezi’nde etkinlikler devam edecek
Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi’nde daha önce Can Bonomo, Yılmaz Özdil, Hadise, Murat Boz, Ozan Doğulu, Cem Özer, Canan Tan, İclal Aydın, Beki İkala gibi birçok ünlü ismi ağırladıklarını dile getirerek, Agora Alışveriş Merkezi’nde sevilen isimleri konuk etmeye devam edeceklerinin müjdesini de verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri