Ayşe Kulin, Agora AMV’de okurlarıyla buluşacak

18 Kasım 2015 Çarşamba

Akıcı ve yalın üslubuyla günümüzün en çok okunan yazarlarından biri olan Ayşe Kulin, okurları ile Agora Alışveriş Merkezi D&R Mağazasında buluşacak

ayse-kulin-agora-amvde-okurlariyla-bulusacak

Kaleme aldığı biyografik eserleri ve romanlarıyla çok okunan yazarlardan biri olan ve birçok ödül kazanan ünlü yazar Ayşe Kulin 22 Kasım Pazar günü saat 17.00’de Agora Alışveriş Merkezi D&R mağazasında imza günü gerçekleştirecek.


Daha önce Can Bonomo, Yılmaz Özdil, Ozan Doğulu, Cem Özer, Canan Tan, İclal Aydın, Beki İkala, Hadise, Murat Boz gibi birçok ünlü ismi ağırlayan İzmirlilerin buluşma noktası Agora Alışveriş Merkezi sevilen yazar Ayşe Kulin’i ikinci defa ağırlayacak.


Son kitabını sevenleri için imzalayacak
Üslubundaki akıcılık ve yalınlıkla büyük övgü alan yazar, yeni kitabı ile okurlarıyla buluşacak. “Güneşe Dön Yüzünü” İlk kitabını 1984 yılında yayımlayan ünlü yazar 2014 yılında yayınlanan son kitabı “Handan” dan sonra yeni esri Tutsak Güneş’i sevenleri için imzalayacak. Yazarın son çıkan romanı Tutsak Güneş distopya tarzında yazılmış bir roman.


Usta kalem Ayşe Kulin’in yeni romanı hayali bir gelecekte hayali bir başkaldırış hikâyesini anlatmakta. Tutsak Güneş romanı ile hayal dünyası ile karışık gerçek olma ihtimali olan bir geleceği anlatan yazar bu roman vasıtası ile okurlarına bir mesaj iletiyor.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan;  22 Kasım Pazar günü saat 17.00’de gerçekleşecek olan değerli yazar Ayşe Kulin’in imza gününe tüm kitapseverleri davet etti. Noyan, İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi”nde birçok sevilen ismi konuk etmeye devam edeceklerinin de müjdesini verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri