Tavşanlı Sultan AVM’de Marka Şenliği

NTS Danışmanlık tarafından kiralama ve yönetimi yürütülen, 70 Bin nüfusa sahip Tavşanlı’nın ilk ve tek alışveriş merkezi Sultan AVM marka karmasını her geçen gün güçlendiriyor

Eklenme Tarihi : 01 Temmuz 2014 Salı
tavsanli-sultan-avmde-marka-senligi

19 Ocak 2013’te kapılarını ziyaretçilerine açan Sultan AVM US. Polo, Flo, Yapa, NT, Tavşanlı’nın ilk eğlence merkezi Fun Street Bowling ve Fun Street çocuk eğlence alanı ile 300 metrekare alanda Sultan Sofrası, Yataş, Aldora, Modilya ve Profilo’yu da bünyesine katarak marka karmasını genişletti.

Tavşanlı'nın tam kalbinde bulunan lokasyonu ve Türkiye'nin önde gelen markalarına uygun mimari özellikleriyle Sultan AVM, alışverişte kalite ve konforu önemseyen herkes için ortak bir adres olmayı hedfliyor.

Kütahya Tavşanlı'da inşa edilen Sultan AVM'de 17 bin metrekare inşaat alanı, 11 bin 500 metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. Giriş katında Tavşanlı'nın ilk elektronik marketi Bimeks ve ilk yapı marketi olan Tekzen’in yer aldığı AVM’de Kütahya'nın en yaygın yerel zinciri olan Sultan marketlerin 25’inci şubesi yer alıyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive