Tavşanlı Sultan AVM’de Burger King rüzgarı

16 Temmuz 2014 Çarşamba

NTS Danışmanlık tarafından kiralama ve yönetimi yürütülen, Tavşanlı’nın ilk ve tek alışveriş merkezi Sultan AVM marka karmasını daha da güçlendirdi. Birbirinden güçlü markalar Tavşanlı Sultan AVM’de yerini aldı

tavsanli-sultan-avmde-burger-king-ruzgari

19 Ocak 2013’te kapılarını ziyaretçilerine açan Sultan AVM, rahat ve şık modelleri ile modaya yön veren ünlü hazır giyim markası US Polo, ayakkabı lideri FLO, çocuklara özel yayın, oyuncak ürünlerinin önde gelen firmalarından Yapa, Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji markası NT,  Tavşanlının ilk eğlence merkezi Fun Street Bowling ve çocuk eğlence alanı ile 300 metrekare alanda Sultan Sofrası, rahatlığın ve konforun keyfi Yataş,  Aldora, Modilya, ve Profilo’nun ardından, 500’den fazla restoranı ile Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri olan Burger King de Sultan AVM de yerini aldı.

Tavşanlı'nın tam kalbinde bulunan lokasyonu ve Türkiye'nin önde gelen markalarının yer aldığı Sultan AVM, alışverişte kalite ve konforu önemseyen herkes için ortak bir adres oldu. Kütahya Tavşanlı'da inşa edilen Sultan AVM'de 17 bin metrekare inşaat alanı, 11 bin 500 metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. Giriş katında Tavşanlı'nın ilk elektronik marketi Bimeks ve ilk yapı marketi olan Tekzen’in yer aldığı AVM’de Kütahya'nın en yaygın yerel zinciri olan Sultan marketlerin 25’inci şubesi yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor