Rüküşlerin imdadına ‘Zeynep’ yetişecek

20 Kasım 2014 Perşembe

Forum Alışveriş Merkezleri, tepeden tırnağa marka giyinmenin stil sahibi olmakla aynı anlama gelmediğini Moda ve Stil Danışmanı Zeynep Erkan aracılığıyla söyleyecek

rukuslerin-imdadina-zeynep-yetisecek

Forum Alışveriş Merkezleri, Moda ve Stil Danışmanı Zeynep Erkan ile yepyeni bir projeye imza atıyor. ‘Moda kurbanı’ olduğunu düşündüğünüz ama yüzüne karşı söylemekten çekindiğiniz arkadaşlarınıza görüşlerinizi sizin yerinize, ünlü Moda ve Stil Danışmanı Zeynep Erkan söyleyecek ve onlara alışveriş ipuçları vererek doğru giyinmeleri için yardımcı olacak.

kurtarbizizeynep.com websitesi aracılığıyla veya #kurtarbizizeynep etiketiyle Twitter üzerinden Zeynep’e ulaşanlar, ‘Bacaklarına Bakmadan Mini Etek Giyiyor’, ‘Minyon, Topukludan Medet Umuyor’, ‘Her Yere Eşofmanla Gidiyor’, ‘Tarzı Yok, Ne Bulsa Giyiyor’ gibi birçok başlık arasından seçim yapıyor ve arkadaşını kırmadan çözüm önerisini sunmuş oluyor. Üstelik proje, tüm videoları arkadaşlarınıza anonim olarak gönderiyor ve isminizi de kesinlikle ifşa etmiyor. 

Zeynep Erkan’ın verdiği moda tüyolarıyla kendini yeniden keşfetme şansı yakalayanlar, bu moda tüyolarında yer alan tüm ürünleri Forum Alışveriş Merkezleri'nde bulabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor