‘Mucize’ Ceylan Karavil’de gerçekleşti

Senaristliğini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı “Mucize” filminin özel gösterimi alışveriş merkezi kiralama ve yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye tarafından yapılan Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi’nde yer alan Cinemaximum Diyarbakır Sinemalarında yapıldı

Eklenme Tarihi : 05 Ocak 2015 Pazartesi
mucize-ceylan-karavilde-gerceklesti

Kırmızıgül, film özel gösterimine akrabaları ve yakın dostları ile birlikte katılırken,  Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, İl Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, oyuncular, vatandaşlar da sanatçıyı yalnız bırakmadı.

Kırmzıgül'ün yoğun dram yüklü filmi salondakileri gözyaşlarına boğarken, filmi izleyenler Kırmızıgül'ü ayakta alkışladı. Kısa bir konuşma yapan Kırmızıgül, “Ben de çok duygusalım hem kendi arkadaşlarım hem de kendi akrabalarım bugün bu salonda uzun bir süreden sonra sizlerle karşılaşmak, olmak çok güzeldi. Ama unutmayın ki ben bu toprakların, siz değerli büyüklerimden beslendiğim için bunları yazabiliyorum” dedi. Konuşmasının ardından teşekkür ederek salondan ayrılan Mahsun Kırmzıgül'ü çıkışta hayranları çok yoğun bir ilgi karşıladı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive