Jones Lang LaSalle’de değişim

Dünyanın önde gelen ticari gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Jones Lang LaSalle, şirket ismi ile birlikte logosunu değiştirdi

Eklenme Tarihi : 04 Mart 2014 Salı
jones-lang-lasallede-degisim

Tüm dünyada şirket isminin telaffuzunu kolaylaştırma ve dijital uygulamalara ve mobil kanallara daha kolay uyum sağlama hedefiyle yola çıkan Jones Lang LaSalle şirket adını “JLL” olarak kısaltırken logosunu da yeni marka imajına göre uyarladı.

Şirket isminin JLL olarak kısaltılması, 200 yılı aşan geçmişe sahip JLL'nin geniş uzmanlığıyla birlikte birden fazla pazarda gerçek anlamda global bir şirket olduğunun vurgulanması açısından önem taşıyor. Değişim ayrıca, farklı ülkeler, diller ve kanallarda, özellikle dijital ve online kullanımda aynı logo ile iletişimi hedefliyor.

JLL Global Pazarlama ve İletişim Direktörü Charles Doyle, “JLL olarak gerçekleştirdiğimiz değişimle, kurum kültürümüz, bütünlüğümüz ve müşterilerimize, çalışanlarımıza ve yatırımcılarımıza sağladığımız gerçek değer aynı şekilde devam edecektir. JLL, dünyanın neresinde olursa olsun, hizmet verdiğimiz her yerde kolay telaffuz edilmekte, hatırlanmakta ve bizi temsil etmektedir. Global’de kıtaları 3’lü bloklama (Amerika kıtası, EMEA dediğimiz bölge ve Asya Pasifik) ile kapsama amacımızın sembolik bir görünümü olan 'The JLL ‘Worldmark’ logosu, yerel kökenlere ve birden fazla alanda uzmanlığa sahip, hizmetlerimize ihtiyaç duydukları her yerde müşterileriyle işbirliği içerisinde çalışan global bir şirketi sembolize etmektedir.” dedi.

JLL Türkiye, Ülke Başkanı Avi Alkaş “Kurumsal markamızdaki bu yenilenme sayesinde, yeni logomuzun Türkçede daha kolay telaffuz ve de bilinirlik konusunda bize yarar sağlayacağına inanıyorum” diye belirtti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive