JLL Türkiye, 'Türkiye’nin Canı' için koşacak

14 Kasım 2014 Cuma

JLL Türkiye ekibi, ülkemizdeki biyolojik çeşitliliğin devam etmesine destek olmak amacıyla Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) yararına 16 Kasım Pazar günü İstanbul Maratonu’nda koşuyor. JLL Türkiye, “Türkiye’nin Canı Kampanyası”nın destekleyicisi olarak nesli tükenmek üzere olan dağ ceylanlarının soyunun devam etmesi için harekete geçiyor

jll-turkiye-turkiyenin-cani-icin-kosacak

Ticari gayrimenkul üzerine danışmanlık hizmeti sunan JLL Türkiye’nin ekibi, Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) yararına dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olan İstanbul Maratonu’na katılıyor. JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş da dahil olmak üzere farklı departmanlardan 35 çalışan, 16 Kasım Pazar günü Asya ile Avrupa arasındaki parkuru sürdürülebilir yaşama destek olmak amacıyla koşuyor.

JLL Türkiye, WWF-Türkiye ile bir işbirliğine imza atarak WWF-Türkiye’nin yürüttüğü “Türkiye’nin Canı Kampanyası” kapsamında koruma altına alınan ve ülkemizde nesli tükenmek üzere olan dağ ceylanlarını korumak adına bir adım atıyor. Yüzlerce bitki ve canlı türüne ev sahipliği yapan Türkiye’nin doğal zenginliğinin tehlike altında olduğuna dikkat çeken JLL Türkiye, 200’den az sayıda kalan dağ ceylanlarının soyunun devam etmesi için koşuyor. JLL Türkiye, doğal değerlerimizin korunmasına yönelik projelere kaynak yaratmak amacıyla başlatılan Türkiye’nin Canı Kampanyası’nı destekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Bayan Giyim Siteleri Eylül ayı AVM Ciro Endeksi açıklandı Domino’s’un dijital satış rakamı 5,6 milyar TL