JLL Türkiye, gerçekleşen terfilerle daha güçlü

Küresel deneyimini Türkiye’deki faaliyetlerine yansıtan JLL Türkiye, başarılara imza atarak büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Rusya ve Londra’da düzenlenen terfi paneline katılan yöneticiler, üst düzey görevlere yükseldi ve JLL Türkiye'nin rüya takımı kuruldu. Dört ayrı iş kolunun yöneticileri “Direktör” görevine getirildi

Eklenme Tarihi : 16 Eylül 2014 Salı
jll-turkiye-gerceklesen-terfilerle-daha-guclu

Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler veren ve yatırım yönetimi danışmanlığı sunan JLL Türkiye, rüya takımını kurdu. Zorlu Center, İstinyePark ve Levent 199 gibi başarılı projelere imza atan JLL Türkiye’de, Direktör ve Yardımcı Direktör seviyelerinde toplam 11 terfi gerçekleşti. 

75 ülkede, 200 kurumsal ofisi ve 53 bin çalışanıyla müşterilerinin yerel, bölgesel ve küresel ihtiyaçlarına cevap veren JLL’in her yıl genişleyen Türkiye ekibinden aday gösterilen yöneticiler, Rusya ve Londra’da düzenlenen terfi paneline katıldı.

JLL Türkiye’nin Perakende Hizmetleri’nden Sayat Delice, Mülk Yönetimi’nden Nevzat Yavan, Kurumsal Çözümler’den Ümit Kurt ve Sermaye Piyasaları’ndan İdil Hamzadi, bir üst unvana terfi ederek “Direktör” görevini aldı ve İcra Kurulu’na dâhil oldu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive