JLL en beğenilenler arasında

Fortune Dergisi tarafından hazırlanan ve dünyanın en çok beğenilen ilk 50 firmasının belirlendiği “Dünyanın En Beğenilen Şirketleri Listesi” 2015 sonuçları açıklandı. JLL, her sene geleneksel olarak düzenlenen listede en beğenilen şirketler arasında yer aldı

Eklenme Tarihi : 23 Mart 2015 Pazartesi
jll-en-begenilenler-arasinda

Dünyanın  önde  gelen  ekonomi  dergilerinden  Fortune, her sene dünya çapındaki firmalar arasında düzenlediği “En  Beğenilen  Şirketler”  araştırmasının  2015  yılı sonuçlarını açıkladı. JLL, dünyanın en çok beğenilen ilk 50 şirketi arasında yer aldı.

JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, “Bütün dünyada uzman ekipleriyle, gayrimenkul alanında mülkiyetin kullanımı veya yatırımı yoluyla katma değer arayışında olan müşterilere bütünleşik hizmetler sunan JLL’in elde ettiği başarı ile gurur duyuyoruz. Böyle bir başarı kazanmak JLL’in dünya çapındaki tüm paydaşları için mutluluk verici. Biz de ülkemizde ticari gayrimenkul sektörünün nabzını tutan JLL Türkiye olarak kurumsal itibarımıza katkı sağlayan projeler üretmek için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

JLL CEO’su Colin Dyer ise kurumsal sosyal sorumluluk, müşteri hizmetleri ve entegre global platform konularında kabul gören bir şirket olmaktan gurur duyduklarını belirtti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive