Golden Rose Espri Outlet Center’da

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimi yapılan Espri Outlet Center, bünyesine kattığı Golden Rose mağazası ile marka karmasını daha da zenginleştirdi

Eklenme Tarihi : 03 Aralık 2014 Çarşamba
golden-rose-espri-outlet-centerda

2008’de faaliyete geçen kaliteyi ve uygun fiyat politikasını bir araya toplayan Esenler ’in ilk AVM projesi Espri Outlet Center’a yeni bir renk geldi. Bünyesine yeni kattığı Golden Rose mağazası ile müşterilerinden tam not alan Espri Outlet Center, Esenler’in en yoğun caddesi üzerinde, metroya sadece 3 dakika uzaklıktaki konumu ile ziyaretçi çekmeye devam ediyor.

1983 yılından beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasında olan 30 yıllık deneyimi ile sektörün öncü kuruluşu olan Erkul Kozmetik; Golden Rose markası ile oje, ruj, maskara, far, allık, fondöten ve lipgloss gibi renkli kozmetik ürünlerinin üretimi konusunda faaliyet gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirket olarak dikkat çekiyor. Erkul Kozmetik, Türkiye genelinde GR markalarıyla parfümeri, eczane ve zincir marketlerden oluşan 7 bin 500'ü aşkın satış noktasıyla ve Golden Rose markasıyla 35 Golden Shop mağazalarıyla yaygın bir satış ağı ile hizmet veriyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive