Ceylan Karavil Park’ta ramazan coşkusu

Diyarbakır’a ilkleri taşıyan, Doğu’nun ve Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezlerinden Ceylan Karavil Park’ta coşkulu bir ramazan sizleri bekliyor

Eklenme Tarihi : 04 Temmuz 2014 Cuma
ceylan-karavil-parkta-ramazan-coskusu

Açıldığı ilk günden itibaren yoğun ilgi ile karşılanan, trendi tekstil ve dekorasyon mağazalarından farklı alternatifli yeme-içme markalarına kadar seçkin marka karmasıyla birçok ilki ziyaretçileriyle buluşturan Doğu’nun ve Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezi Ceylan Karavil Park, ziyaretçilerine özel etkinliklerle unutulmaz bir ramazan yaşama fırsatı sunuyor.

Ceylan Karavil Park’ta benzersiz etkinlikler iftar saatinden önce başlıyor. İftardan sonra da ramazan coşkusu bitmiyor. Geleneksel ramazanlarımızın zengin kültüründen yola çıkan Ceylan Karavil Park, bu özel ayın bereketi ve neşesini, her yaşa uygun olarak hazırlanmış bir program sunuyor.

Aralarında Tasavvuf Müziği Konseri, geleneksel animasyon, fasıl, gölge oyunu, Karagöz kuklası ve maske yapım atölyesi, ipli kukla, orta oyunu, canlı Hacivat ve Karagöz gösterisi, sihirbaz, Aşuk-Maşuk, semazenler gibi keyifli programların ve özel ikramların bulunduğu etkinlikle yer alıyor.

Ceylan Karavil Park’ta geleneksel gösteri tiplemelerimizden İbiş’in eğlenceli sunumu ve özel olarak hazırlanmış dekorlarla, kendinizi o eski ramazanların büyülü atmosferinde hissedebilirsiniz.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive