Atlantis Sirki Outlet Center İzmit’te

09 Kasım 2012 Cuma

Atlantis Sirki, gösteriler dünyasının kapısını 16 Kasım’da Outlet Center İzmit'te açıyor

atlantis-sirki-outlet-center-izmitte

Nefes kesen gösterileri ile izleyenleri büyüleyen Atlantis Sirki, dünyanın gerçekleştirilmesi en zorlu sirk şovlarıyla, 16 Kasım – 2 Aralık günleri arasında Outlet Center İzmit’te izleyicileri ile buluşacak. Outlet Center İzmit arka otopark alanında kurulacak çadırda gösterilerini sergileyecek olan Atlantis Sirki; köpekbalıklarıyla dolu bir havuzda yüzen dalgıçlar, akıllı Alaska fokları, penguenler, solukları kesen trapez gösterileri, palyaçolar ve birbirinden heyecan verici şovlar ve daha fazlası ile çok zengin bir gösteri programı sunacak.

Firstgate Organizasyon ve Outlet Center İzmit işbirliği ile düzenlenen Atlantis Sirki gösterileri 2 Aralık’a kadar sürecek. 16 Kasım Cuma gününden itibaren sergilenecek sirk gösterisi yaklaşık 120 dakika sürüyor. Birçok ülkede gösteri yapan Atlantis Sirki gittiği her ülkede yoğun ilgi görüyor ve çocuklar başta olmak üzere her yaştan insan tarafından keyifle izleniyor.

Gösteriler cumartesi günleri 14.00 – 17.00 – 20.00, Pazar günleri 13.00 – 16.00 – 19.00 saatlerinde tekrarlanacak. Hafta içi günlerde de gerçekleştirilecek olan gösteri saatleri ve on-line bilet satış için www.sirkbileti.com ve detaylı bilgi için http://www.facebook.com/outletcenterizmit adresi takip edilebilir.

Zengin bir gösteri programı; Atlantis Sirki izleyicilerine bazen heyecanlandıran, bazen güldüren ama kesinlikle büyük zevkle izlenen çok zengin bir gösteri programı sunuyor. Sevimli Penguenler, Akıllı Fok Balıkları, Vahşi Köpekbalıkları, Palyaço, Jonklör, Muhteşem Trapez Show, İllüzyon Gösterisi, Çemberli Trapez Show, Futbolcu Köpekler, Cüceler, Kurnaz Kediler, Merdiven Show, Hulo Hoop Gösterisi, Havada Denge Gösterisi...


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri