Aralık ayı Kent Meydanı AVM'de dolu dolu geçecek

24 Kasım 2016 Perşembe

Kent Meydanı AVM aralık ayında birbirinden eğlenceli birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak. Özel film gösterilerinden astroloji buluşmalarına kadar pek çok etkinlik yılın son ayında Kent Meydanı AVM’de misafirleri karşılayacak.

aralik-ayi-kent-meydani-avmde-dolu-dolu-gececek

Kent Meydanı AVM aralık ayında birbirinden eğlenceli birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak. 2 Aralık Cuma akşamı "Görümce" filminin özel gösterimi Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları'nda gerçekleşecek. Gelin-görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi mizahi bir dille ele alan komedi yapımı Görümce'nin başrollerini yerli komedinin sevilen yüzü Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve ekranların yeni keşiflerinden Eda Ece üstleniyor. BKM yapımı filmin yönetmen koltuğunda ise Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Kıvanç Baruönü otururken, filmin senaryosu ise Özay'a ait. Özel gecede filmin başrol oyuncuları Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece Bursalı sinemaseverle buluşacak.

 

Yeni yıl yaklaşırken, Cafe Craft İstanbul yeni yıla özel bir atölye ile Kent Meydanı AVM'de olacak. 4 Aralık Pazar günü 11.00-14.00 saatleri arasında gerçekleşmesi planlanan atölyeye katılım için cafecraftistanbul@gmail.com  adresine başvurmak gerekiyor.

 

Geçtiğimiz yıl Kent Meydanı AVM'nin konuğu olan Aslı Şen 7 Aralık Çarşamba günü yeniden Bursa'ya gelecek. Kendi markası Ashley Joy ve doğal ürünler, güzellik, bakım ile ilgili bir sohbete katılacak olan Şen'in etkinliği saat 11.00'de -3 Katı'nda bulunan Sanat Galerisi'nde gerçekleşecek. HASVAK Bursa üyelerine özel olarak düzenlenecek olan etkinlikten elde edilen gelir tıp öğrencilerinin öğreniminde kullanılacak.

 

"Sen Benim Herşeyimsin" ise 13 Aralık Salı günü Kent Meydanı AVM'nin konuğu olacak. Yönetmen koltuğunda Tolga Örnek'in oturduğu filmin başrolünde Tolga Çevik yer alıyor. Filmin kadrosunda kendisine kızı Tuna Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt eşlik ediyor. Sen Benim Herşeyimsin filminin özel gösterimine Tolga Çevik katılacak.

 

Yıla veda ederken ünlü astrolog Dinçer Güner de Kent Meydanı AVM'nin konukları arasında yer alacak. Güner, 2017 yılına girerken tüm burçları nelerin beklediğini anlatacak. Dinçer Güner ile astroloji etkinliği 17 Aralık Cumartesi günü saat 15.00'de -2 Katı'ndaki Etkinlik Alanı'nda gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri