Anneler Günü, Outlet Center İzmit’te aktivitelerle kutlanacak

03 Mayıs 2016 Salı

Merkeze gelen anneler, çocuklarıyla birlikte birbirinden eğlenceli yarışmalara katılacak ve yarışmalar sonunda Outlet Center İzmit’ten çok güzel hediyeler kazanabilecek

anneler-gunu-outlet-center-izmitte-aktivitelerle-kutlanacak

Türkiye’nin ilk outleti Outlet Center İzmit, Anneler Günü coşkusunu paylaşmak için ziyaretçilerini 8 Mayıs Pazar günü AVM’ye davet ediyor.


8 Mayıs Anneler Günü’nde akşam saatlerine kadar sürecek olan Outlet Center İzmit Anneler Günü etkinliklerinde animatörler annelere çiçekler dağıtacak. Jonglor ve tahta bacak en heyecanlı gösterilerini sunacak. Grup Nazar da en güzel şarkılarını anneler için seslendirecek.


Outlet Center İzmit etkinlik programı şöyle: (Hava şartları uygun olduğu takdirde)

15.00 – 16.00  Grup Nazar Konseri,
16.00 – 17.00 Annelerin çocuklarıyla katılacağı ödüllü yarışmalar,
12.00 – 18.00  Çocuklara yönelik animasyon etkinliği… Palyaçolar, tahtabacak ve jonglor gösterileri… Annelerimize animatörler eşliğinde karanfil ve gül dağıtımı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri