Anatolium’da yaza “Merhaba” dedi

07 Haziran 2016 Salı

Mallexpert tarafından yönetilen Anatolium Alışveriş Merkezi eğlendirmeye devam ediyor

anatoliumda-yaza-merhaba-dedi

Eğlence ve alışverişin birleştiği Anatolium Alışveriş Merkezi’nde, alışveriş yaparken eğlenmenin yanı sıra ziyaretçiler yazı “Merhaba” diyerek karşıladı. 4 Haziran cumartesi günü Perküsyon Show ile ziyaretçiler keyifli anlar yaşadı. Topaç atölyesi ve topaç yarışmaları büyükten küçüğe bütün ziyaretçilerin ilgisini çekti. Son olarak DJ performansı ile adeta bir müzik şöleni yaşandı.


5 Haziran Pazar günü Sütaşkı Bandosu ile keyifli anlar yaşandı. Halat çekme, çuval ve yumurta taşıma yarışmaları da büyükten küçüğe herkes tarafından ilgi görüp eğlendirdi. Ve son olarak Acapella Ses Ver Sus konseri başladı. Heyecanla beklenen konserde seyirciler şarkıcılara eşlik etti. Acapella Ses Ver Sus konseri ziyaretçilerden yoğun ilgi görürken AVM’de şenlik havası hakimdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri