Anatolium’da her kadın bir anne

12 Mayıs 2014 Pazartesi

Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi, Anneler Günü için çok özel bir etkinlik gerçekleştirdi

anatoliumda-her-kadin-bir-anne

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Alışveriş Merkezi, anneler için anlamlı bir etkinliğe imza attı. Tiyatro, dans ve müziğin birleştiği etkinlikte her kadının bir anne olduğu mesajı verildi.

Sera Sanat Prodüksiyonun hayata geçirdiği oyunda, anneler ve çocukları arasındaki sevginin büyüklüğünden, her annenin hayattaki farklı mücadeleleri ve zorlukları olduğundan bahsedildi. Farklı anne karakterinin olduğu oyunda; ev hanımı anne, engelli anne ve çalışan anne karakterlerine yer verildi. Her bir anne karakterini erkek oyuncuların canlandırmasıyla da annelerin yaşadıklarının erkeklerin gözünden görülmesini sağlamak amaçlandı.

Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, annelerin sadece anneler gününde değil, her zaman mutlu edilmeleri gerektiğini hatırlatmasının yanı sıra, çocukları için üstlendikleri sorumlulukların ve bu süreçte yaşadıkları zorlukların unutulmaması gerektiğini gösterdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri