Anatolium’da bayram öncesi alışveriş keyfi uzuyor

24 Temmuz 2014 Perşembe

Anatolium Alışveriş Merkezi, bayram öncesi alışveriş keyfini ziyaretçileri için uzatıyor ve kapanış saatini 23.00’a çekiyor

anatoliumda-bayram-oncesi-alisveris-keyfi-uzuyor

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Alışveriş Merkezi, ramazan ayının son haftasında ziyaretçilerine bayram alışverişi için güzel bir fırsat sunuyor. AVM, 24- 27 Temmuz günleri arasında sabah 10.00’da açılıp 23.00’a kadar alışveriş keyfini uzatıyor.

Tekstilden, ayakkabıya, ev eşyasından, kozmetiğe dünyaca ünlü IKEA mağazasına ev sahipliği yapan Anatolium Ankara bayrama özel birçok kampanya ve indirim ile Ankaralıları bekliyor.

Bayram Hediyesi Anatolium’dan
Ankaralıların buluşma noktası Anatolium Ankara, bayram alışverişlerini taçlandırıyor. Bayram alışverişlerini Anatolium’dan yapan ACardlılar IKEA’dan iftar menüsü, bayrama özel şekerlik ve Hediye Puan Kampanyası ile elektronikten, ev tekstiline, hobiden, mutfak gereçlerine kadar 105 farklı hediyeden birine sahip olabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri