Anatolium Ankara’dan karne hediyesi ve tatil sürpizleri

24 Ocak 2013 Perşembe

Anatolium Ankara, yarıyıl tatilini sürprizlerle karşılıyor. 25 Ocak Cuma günü karnesini Anatolium Ankara’ya götüren çocuklar sürpriz hediyeler kazanacak. Yarıyıl tatili de Foto Safari ve Akids Atölyeleri ile renklenecek

anatolium-ankaradan-karne-hediyesi-ve-tatil-surpizleri

Anatolium Ankara yarıyıl tatiline çocukların keyifli bir başlangıç yapması için sürprizler ve renkli programlar hazırladı.  Anatolium Ankara’da 25 Ocak Cuma günü karnesini getiren tüm çocukları sürpriz hediyeler bekliyor. 

26 Ocak - 11 Şubat günleri arasında gerçekleştirilecek “Foto Safari” etkinliğinde ise çocuklar kendilerini bir safariye çıkmış gibi hissedecek ve bu anları fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirecek. Fil, su aygırı, timsah, zürafa gibi safari hayvanlarının modellerinin yer aldığı Foto Safari’de çocuklar animatörler eşliğinde fotoğraf çektirip eğlenecekler.

Yarıyıl tatili boyunca hafta sonları Akids Çocuk Kulübü Atölyeleri’nde çocuklar oyuncak, kukla, moda, dekorasyon ve kapla atölyelerinde bir yandan eğlenirken bir yandan da içlerindeki yeteneği ortaya çıkartacaklar. Her cumartesi çocuklara özel tiyatro gösterisi minik izleyicilerini bekliyor olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri