Anatolium Ankara’da sürpriz evlenme teklifi

27 Mayıs 2013 Pazartesi

Anatolium Ankara Evlilik Günleri, sürpriz bir evlenme teklifine sahne oldu. Evlilik Günleri’nin finalinde gerçekleştirilen ve ünlü manken Ece Gürsel’in podyumda yer aldığı defilede sürpriz bir evlenme teklifi gerçekleşti. Bir yıl önce Anatolium Ankara’da tanışan çift, evliliğe giden ilk adımı da Anatolium’da attı

anatolium-ankarada-surpriz-evlenme-teklifi

Dans gösterileri, sokak müzisyenleri, ödüllü yarışmalar gibi farklı ve konsept etkinliklere ev sahipliği yapan Anatolium Evlilik Günleri, ünlü manken Ece Gürsel’in katıldığı gelinlik defilesiyle final yaptı. Dreamon gelinliklerinin ve Abdullah Kığılı damatlıkların sergilendiği defilenin sonunda Furkan, 1 yıl önce Anatolium Ankara’da tanıştığı ve defilede model olan kız arkadaşı Deniz‘e evlilik teklifi etti.

Defile finalinde güvenlikleri aşarak Ece Gürsel’in yanına gelen Furkan, ünlü mankenin kulağına kız arkadaşına evlilik teklifi etmek istediğini söyledi. Evlilik teklifinin önce kendisine yapıldığını zanneden Ece Gürsel sonrasında Furkan’ın sürpriz planını açıklamasıyla Deniz’in evet demesi için izleyicilerden destek istedi. Deniz, Furkan’ın evlilik teklifini kısa bir süre düşündükten sonra kabul etti ve çift izleyicilerin alkışları arasında podyumdan ayrıldı.

Sahnede daha önce birçok kişiyi evlendirdiğini belirten Ece Gürsel,  böyle bir mutluluğa ortak olduğu için şanslı olduğunu iletti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri