Anatolium Ankara’da minik eller tasarlıyor

14 Ocak 2013 Pazartesi

Anatolium Ankara, Ocak ayı boyunca düzenleyeceği birbirinden eğlenceli atölyeler ile çocukların içindeki yeteneği ortaya çıkarıyor. Akids Anatolium Çocuk Kulübü Atölyeleri’nde çocuklar oyuncak, kukla, moda, geri dönüşüm ve dekorasyon atölyelerinde oyuncaklarını, tshirtlerini, aksesuvarlarını kendileri tasarlayacak

anatolium-ankarada-minik-eller-tasarliyor

Anatolium Çocuk Kulübü Akids, Ocak ayında da farklı ve eğlenceli programlarını sürdürüyor. Ocak ayı boyunca her cumartesi-pazar 14.00-17.00 saatleri arası gerçekleştirilecek etkinliklerde oyuncaktan dekorasyona, geri dönüşümden modaya kadar birbirinden renkli ve eğlenceli atölye bulunuyor.

Anatolium’da çocuklar bir yandan eğlenirken bir yandan da içlerindeki tasarımcıyı ortaya çıkaracak.
Çocuklar oyuncak atölyesinde keçeden kumaşa, çoraptan elyafa kadar çok çeşitli malzemeler kullanarak kendi oyuncaklarını kendileri üretecek, geri dönüşüm atölyesinde ise gazete, pet şişe, pipet, kağıt tabak gibi pek çok malzemeyle kullanılabilir sıra dışı objeler yaratırken çevre bilincini de kazanmış olacaklar.

Moda atölyesinde sıradan bir kıyafeti veya aksesuarı hayal güçleriyle eşsiz bir tasarıma dönüstürecek minik eller, dekorasyon atölyesinde ise evlerinde, odalarında, kullanabilecekleri mumluktan, kitap ayracına, masa saatinden ahşap kutuya kadar pek çok dekoratif objeyi tasarlayacak.

Sabitlenmeyen birbirinin aynısı tahta parçalardan oluşan Kapla Atölyesi’nde ise çocuklar diledikleri kadar dev objeler yaparken yaratıcılıklarını özgürce kullanabilecek. Dengeyi, koordinasyon becerilerini ve yaratıcılığı geliştiren Kapya Atölyesi, çocukların birlikte çalışma becerilerini güçlendiren, psikomotor ve analitik becerileri geliştiren bir çalışma.

Akids Çocuk kulübü’nün bir de süprizi var, çocuk etkinlikleri kapsamında her cumartesi saat 18.00’da tiyatro gösterisi minik izleyicilerini bekliyor olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri