Anatolium Ankara’da Evlilik Günleri

21 Mayıs 2013 Salı

Anatolium Ankara, nişanlıları, evlilik planları yapanları, yuva kuranları 20-27 Mayıs günleri arasında gerçekleşecek Evlilik Günleri’ne davet ediyor

anatolium-ankarada-evlilik-gunleri

Bir haftaya yayılan farklı ve konsept etkinliklere ev sahipliği yapacak Anatolium Evlilik Günleri, dans gösterileri, yarışmalar ve ünlü manken Ece Gürsel’in katılacağı gelinlik defilesiyle renklenecek. Balo salonu, yürüme yolu, nikah masası, gelin-damat arabası gibi bir düğün hikayesindeki tüm ayrıntıların sergileneceği Anatolium Evlilik Günleri’nde, özel olarak tasarlanan fotoğraf alanı ise Anatolium Evlilik Günleri anısına çiftleri bekliyor olacak.

Nişanlılar yarışacak
25-26 Mayıs hafta sonu ise renkli etkinliklere sahne olacak. Sokak müzisyenleri, dans gösterileri, gelin-damat maskotlarının yer alacağı etkinlikler nişanlıların katılımına açık yarışmayla devam edecek. Nişanlılar Yarışıyor’un birinci çiftinin Amade Nikah ve Balo Salonu’nda ücretsiz nikahları kıyılacak ve çift 5 bin TL’lik hediye çeki kazanacak.

Evlilik Günleri, 27 Mayıs Pazartesi günü manken Ece Gürsel’in katılacağı ve Dreamon markasının 2013 gelinlik modellerinin tanıtılacağı defileyle final yapacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri