Altunbilekler’e ödül

17 Şubat 2014 Pazartesi

Perakende sektöründe, personel istihdamı konusunda profesyonel bir insan kaynakları yaklaşımı sergileyen Altunbilekler, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’nü kazandı

altunbileklere-odul

Kariyer.net’in, insan kaynakları alanındaki özenli çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi.

Altunbilekler adına ödülü almak üzere törene Altunbilekler İnsan Kaynakları Müdürü Mehmet Civelek, İşe Alım Uzmanları Şeyda Cibelik ve Nihan Elçin Alkaya katıldı. Civelek, insana verdikleri değerin hem Kariyer.net hem de çalışanlar tarafından takdir edilmesinden mutlu olduklarını dile getirdi. Ayrıca, bu takdiri kazanmak için, 2013 yılı içerisinde Altunbilekler’e yapılan 30 bin iş başvurusunun yüzde 99 oranında ve ortalama 2 günde cevaplandığını; başvuruların olumlu ya da olumsuz mutlaka sonuçlandırılarak adaylara bilgi verildiğini de sözlerine ekledi.

Gerek engelli bireylerin istihdamı gerekse çalışanlarının kişisel ve kariyer gelişimi konusunda yarattığı Altunbilekler Akademi ile sektöründe her zaman bir adım önde ilerleyen Altunbilekler bu ödülle, insan kaynakları konusundaki profesyonel yaklaşımını ve çalışana verdiği değeri bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri