Altunbilekler'den yeni yatırım

22 Nisan 2016 Cuma

“Evinize dair her şey” sloganı ile yola çıkan Miss Home, ilk mağazasını Kırıkkale’deki Altunbilekler AVM’de açıyor

altunbileklerden-yeni-yatirim

32 yıldır perakende sektöründe hizmet veren ve Ankara’da 81 noktada müşterisiyle buluşan Altunbilekler, deneyimini yeni bir alana taşımaya hazırlanıyor.

Zücaciyeden elektrikli ev aletlerine, banyo takımlarından dekoratif çiçeklere, çeyiz setlerinden aksesuarlara, yemek takımlarından tencere ve tavaya, çatal bıçak setlerinden pratik mutfak aletlerine, mutfak önlüklerinden bornoz takımları ve aynaya, ev tekstil ürünlerinden hediyelik eşyalara kadar birçok seçeneğin sunulduğu ürünlerin yer alacağı Miss Home mağazası ev modasını müşterileri ile buluşturmayı hedefliyor.

Altunbilekler’in güçlü operasyonel yapısı ve deneyimi ile hayat bulan Miss Home, “Evinize dair her şey” sloganı ileçıktığı yolda ilk mağazasını, Kırıkkale’de Altunbilekler AVM’de müşterilerinin hizmetine açtı. Bugün açılan Miss Home, ev tekstili modasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri