Altunbilekler’den yeni lojistik depo yatırımı

19 Aralık 2014 Cuma

Perakende sektörünün Ankara’daki yıldızı olan Altunbilekler; yeni deposunu Kazan ilçesinde hizmete soktu

altunbileklerden-yeni-lojistik-depo-yatirimi

Sürekli büyümek, yenilenmek, istikrarı ve kaliteyi korumak anlayışıyla yola çıkan Altunbilekler, Ankara’da beliren sektör ihtiyaçlarını sürekli analiz ederek bu ihtiyaçlar doğrultusunda doğru yerler tespit etmek ve oralarda müşterilerine daha iyi hizmet vermek için bünyesine yeni lojistik deposunu da ekledi.

Dün (18 Aralık) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek’in, yönetim kadrosunun ve mağaza müdürlerinin katılımlarıyla açılan Lojistik depo 5 bin metrekarelik alanda kurulu olup, 13 bin metrekare kapalı alanda hizmet veriyor.

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, açılışta yaptığı konuşmada, “Sürekli gelişmek, yenilenmek, hizmet kalitemizi artırmak ve daha çok insana ulaşmak hedefiyle çıktığımız bu yolda çalışanlarımızın işini kolaylaştırmak ve müşterilerimize daha iyi hizmet etmek için bugün, yeni depomuzu da bünyemize katmış bulunmaktayız” dedi.

Mustafa Altunbilek ayrıca, Altunbilekler’in bugünlere gelmesinde, büyümesinde, güvenilir ve kalıcı bir Ankara markası olmasında, tedarikçilerinin ve çalışanlarının büyük desteği için davetliler huzurunda bir kez daha teşekkür etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri